Gabinet psychoterapeutyczny Nadzieja mgr Ewa Filipiak

Gabinet psychoterapeutyczny Wrocław
PSYCHOTERAPIA DOROSŁYCH / PSYCHOTERAPIA MAŁŻEŃSTW I PAR / PSYCHOTERAPIA DZIECI I MŁODZIEŻY

gabinet psychoterapeutyczny Wrocław, psychoterapeuta Wrocław, psychoterapia Wrocław, nadzieja, Wrocław, Ewa Filipiak

Polecam następujących specjalistów :

Gorąco polecam mojego męża Leszka Filipiak, który jest psychologiem klinicznym, specjalistą psychoterapii uzależnień, psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji, doktorem nauk humanistycznych w dziedzinie nauk o polityce.
Specjalizuje się w diagnozie psychologicznej, w psychoterapii uzależnień oraz w psychoterapii indywidualnej i grupowej dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych, terapii par i rodzin. Pracuje także z osobami z grupy Dorosłych Dzieci Alkoholików oraz Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych, a także Osób Współuzależnionych. Prowadzi terapię zaburzeń depresyjnych, lękowych, adaptacyjnych, psychosomatycznych, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości. Działania w psychoterapii uzależnień ukierunkowuje na równoczesną identyfikację i modyfikację mechanizmów psychologicznych, schematów osobowościowych odpowiadających za pojawienie się różnego typu trudności mających podłoże psychiczne.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Zdrowia Psychicznego w Poradni Leczenia Uzależnień w Domaniowie oraz w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. Ma również duże doświadczenie jako nauczyciel akademicki oraz trener. Odbył liczne staże kliniczne w różnych placówkach medycznych między innymi w oddziałach stacjonarnych i ambulatoryjnych psychiatrycznych, pediatrycznych, neurologicznych, uzależnień dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.
Aktualnie pracuje w gabinecie prywatnym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu i w Poradni Psychologicznej we Wrocławiu. Prowadzi także terapię online.

Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny dr Leszek Filipiak
tel.: 570 458 884, e-mail: psychoterapia.lfilipiak@gmail.com
http://psychoterapiacbt-wroclaw.pl/

SPOTKANIA ONLINE ZA POŚREDNICTWEM SKYPE

Skype: live: psychoterapia.nadzieja

Zapraszam do kontaktu ze mną.
Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z mojej pomocy, napisz lub zadzwoń i umów się na pierwsze, konsultacyjne spotkanie. Podczas którego (czasem potrzeba dwóch lub trzech spotkań), wspólnie określimy, jaki jest problem, cel terapii oraz warunki naszej współpracy: częstotliwość sesji i przewidywany czas trwania.
Może się zdarzyć, że w trakcie spotkań konsultacyjnych okaże się, że potrzebujesz innego rodzaju pomocy, niż ta, jaką ja mogę zaproponować. Powiem Ci wtedy, gdzie ją możesz uzyskać.